Dlaczego my?

FitBOX to coś wiecej niż catering dietetyczny! Zależy nam przede wszystkim na propagowaniu zdrowego, zrównoważonego odżywiania, aby pomóc Ci osiągnąć wyznaczone cele! Co zyskujesz wybierając FitBOX?

Zdrowie

Wybieramy tylko pełnowartościowe produkty od sprawdzonych dostawców. Nie używamy konserwantów, sztucznych polepszaczy, a jedynie naturalne przyprawy i zioła. Nasze potrawy przygotowywane są codziennie przez wykwalifikowany personel, według ścisłych receptur autorskiego menu stworzonego przez doradców żywieniowych z wieloletnim doświadczeniem.

Wymarzona sylwetka

W naszej ofercie nie znajdziesz „diety głodowej” o skrajnie zaniżonej kaloryczności. Z nami możesz jeść do syta jednocześnie chudnąć! Wszystko dzięki idealnie zbilansowanym posiłkom o odpowiednich proporcjach białka, węglowodanów i zdrowych tłuszczów.

Różnorodność

Nasze posiłki są nie tylko zdrowe, ale przede wszystkim pyszne! Gotujemy tylko to co sami chcielibyśmy zjeść. Kto powiedział, ze zdrowe jedzenie musi być nudne i bez smaku? Każde przygotowywane przez nas danie to uczta dla Twojego podniebienia!

Regularność i wygoda

Kto z nas ma czas na zakupy, wyszukiwanie przepisów, gotowanie i obliczanie kaloryczności? Lepiej spędzić ten czas na tym co się kocha! Dostarczamy pod Twoje drzwi pyszne, świeżo przyrządzone posiłki. Co robisz Ty? Otwierasz, odgrzewasz i jesz! Czy może być coś prostszego? :)